Громадські платформи освітніх реформ в Україні

З метою започаткування в Україні відкритого демократичного обговорення освітянських проблем Міжнародний фонд "Відродження" (Київ) та Міжнародний центр розвитку шкільництва / APS International (Утрехт, Нідерланди) протягом 2007-2009 рр. реалізували українсько-нідерландський проект "Громадські платформи освітніх реформ в Україні"
Мета проекту - створити ефективну модель взаємодії професійної педагогічної спільноти, громадськості і влади у розв'язанні освітніх проблем шляхом організації "громадських платформ" в пілотних регіонах - Полтавській та Одеській областях. 

Партнери проекту: Міжнародний фонд «Відродження» (Київ), Міжнародний центр вдосконалення шкільництва APS International (Утрехт, Нідерланди), Благодійний фонд “Перше Вересня” (Київ), Видавництво “Шкільний світ” (Київ), Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Одеський обласний інститут удосконалення учителів.

Моя власна участь в проекті заключалась в підготовці та проведенні тематичних тренінгів на шкільному, районному та обласному рівнях, участь в регіональних та національних конференціях, підготовка та публікація звітів та статей, участь у складі української делегації в культурно-освітньому візиті до Королівства Нідерланди в травні 2009р.

Офіційний сайт проекту - www.upper.org.ua/

Матеріали участі в проекті:

         

Автори статей педагогічного журналу Постметодика описали свої враження від візиту та ознайомлення з системою освіти Королівства Нідерландів у рамках міжнародного проекту "Громадські платформи освітніх реформ в Україні". Досвід нідерландців,чия система освіти знаходиться в постійному русі та сталому розвитку буде цікавим для українців, особливо в період реформування дошкільної, початкової, допрофільної та профільної освіти. Корисним буде дізнатися, як сконструювати ефективний навчальний план, видати ідеальний підручник, децентралізувати систему освіти в інтересах дитини та суспільства, спрямувати профільну освіту на виховання самостійної, відповідальної,інтелектуально і творчо розвиненої особистості, створити школу без конфліктів, яка є центром громади, через діалог захистити і підтримати директора школи та багато іншого...

Контакт

Мій сайт НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.№3-колегіум"
Уварова, 96
Балта, 66101
Одеська область
Україна